تبلیغات
 $اطلاعات بانكی$ - آگهی دعوت به همکاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
جدیدترین مطالب

آگهی دعوت به همکاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از دارندگان شرایط عمومی ذیل از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش دعوت به همکاری می نماید .
 از متقاضیان  واجد شرایط شرکت در این آزمون درخواست می شود پس از مطالعه دقیق مطالب زیر  نسبت به ثبت نام در سامانه  
azmoon.cbi.ir    اقدام نمایند.

نکات بسیار مهم :
1. از داوطلبان گرامی تقاضا می شود قبل از شروع ثبت نام تمامی اطلاعیه مربوط به ردیف شغلی مورد تقاضای خود از قبیل شرایط سنی ، شرط حداقل معدل کل ، بومی بودن و .... را به طور کامل و به دقت مطالعه نموده و در صورت تطابق شرایط اقدام به ثبت نام نمایند . بدیهی است مسئولیت هرگونه مغایرت در ثبت نام و شرایط آگهی که منجر به غیرواجد شدن نفرات خواهد شد بر عهده داوطلبان خواهد بود .
2. از آنجا که وجه واریزی جهت شرکت در آزمون به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد ، لذا از داوطلبان گرامی تقاضا می شود قبل از واریز وجه مورد اشاره شرایط مربوط به ردیف شغلی انتخابی خود را به دقت مطالعه و در صورت تطابق تمامی شرایط اقدام به واریز وجه مورد نظر نمایند . بدیهی است در غیر این صورت بانک هیچگونه تعهدی در خصوص استرداد مبلغ پرداخت شده نخواهد داشت . 
3.داوطلبان ردیف های شغلی مقطع فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس که محل خدمت آن ها تهران ذکر گردیده، می بایست یا متولد استان تهران بوده یا حداقل از 5 سال گذشته تا کنون ساکن استان تهران باشند.
4. داوطلبان سایر ردیف های شغلی که محل خدمت آن ها سایر شهرستان ها تعیین گردیده است و داوطلبان مقطع دیپلم، می بایست بومی شهر محل خدمت تعیین شده باشند. (بومی به کسانی اطلاق میگردد که محل تولد یا اخذ مدرک تحصیلی آنان شهر مورد تقاضا باشد)
5. داوطلبان گرامی در انتخاب ردیف شغلی دقت لازم را داشته باشند، زیرا پس  از تکمیل ثبت نام، تغییر ردیف شغلی انتخابی به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود. 

جهت ثبت نام موارد ذیل مورد نیاز می باشد : 
1. فایل اسکن شده عکس  3×4 تمام رخ جدید با فرمت jpg و حجم کمتر از KB40
2. فایل اسکن شده از مدرک تحصیلی با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100
3. فایل اسکن شده از صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg وحجم کمتر از KB100
4. فایل اسکن شده از کارت پایان خدمت یا معافیت، پشت و رو در یک صفحه (ویژه داوطلبین مرد) با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100 
5. تهیه فیش واریزی به مبلغ 80.000 ریال به حساب شماره (20/10154) به نام اداره کارگزینی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور)

توجه : از  ارسال عکس های فاقد شفافیت و وضوح لازم و عکسی که با تلفن همراه گرفته شده است، جدا" خودداری نمایید.

 

مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید


طبقه بندی: اطلاع رسانی و تازه های بانكی، اطلاعیه های استخدامی،

تاریخ : ششم آبان 90 | 21:27 | نویسنده : رحمان نجفی | نظرات

  • paper | بیا اینجا | از قدیم تا کنون